(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KQDN2MQH');

O mnie

Z wykształcenia, zawodu oraz zamiłowania jestem dietetykiem.
Dyplom magistra uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Specjalizuje się w żywieniu osób chcących wyeliminować niepokojące objawy ze strony przewodu pokarmowego (zgaga, wzdęcia, gazy, biegunki, zaparcia) oraz borykających się z chorobami żołądkowo – jelitowymi (IBS, SIBO, GERD, alergie i nietolerancje).

Zajmuje się również pacjentami z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej (cukrzyca typu I i II, insulinooporność) oraz pracy tarczycy.

Współpraca ze mną

Podczas współpracy bazuje na podejściu holistycznym, które zakłada łączenie wiedzy z różnych dziedzin, aby skutecznie polepszyć jakość życia oraz stan zdrowia.

Wiedza, którą przekazuje swoim Podopiecznym bazuje na dowodach naukowych, publikacjach oraz szkoleniach.

Jeśli masz ochotę zacząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia oraz poczuć się lepiej zapraszam do współpracy.

Social media

Zapraszam do współpracy

Zacznij swoją przygodę ze zdrowym stylem życia

Opinie

Patrycja F.

Szczerze polecam! Współpracuje z Panią Michaliną od września i wszystko idzie fantastycznie. Bardzo dobre podejście
do pacjenta. Wszystko klarownie wyjaśnione podczas wywiadu. W czasie pandemii
kontakt online bez problemu.

Naprawdę polecam.

Justyna

Polecam Panią Michalinę! Jest bardzo zaangażowana i szczegółowo omawiany jest plan działania z posiłkami, który stopniowo przynosi efekty

Małgorzata

To była moja pierwsza konsultacja dietetyczna u pani Michaliny. Wrażenia są bardzo pozytywne. Spotkałam się z nie zwykle ciepłą i empatyczną osobą. Najbardziej spodobało mi się w jaki łatwy sposób pani Michalina zdobywa zaufanie pacjenta. Po wizycie jestem naładowana optymistycznie i będziemy kontynuować współpracę. Szczerze polecam.

Wojtek

Pełne zaangażowanie, profesjonalne podejście, rozległa wiedza. Osobiście gorąco polecam Panią Michalinę.

Sebastian

Empatia i zaangażowanie. Proszę się nie zmieniać!!!

Anna

Bardzo sympatyczna, konkretna i rzetelną osoba i pouczająca wizyta

Klaudia

Polecam z całego serca! Pierwszy raz trafiłam na tak kompetentną i przyjazną Panią dietetyk. Szczegółowy wywiad i badania wykryły chorobę Hashimoto. Pani Michalina dobrała mi przepyszną dietę i zaleciła suplementację. Bardzo polecam! Kilogramy zniknęły, a ja nie czułam, że byłam na diecie!

Kinga

Michalina jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Z cierpliwością i wnikliwością słucha, analizuje i wyciąga wnioski. Jako jej podopieczna czuje się zaopiekowania, doinformowania oraz zmotywowana do dalszych działań. Dieta jest idealnie dostosowana do moich potrzeb, nie tylko tych związanych z zapotrzebowaniem i ograniczeniami organizmu ale również umysłu. Wszystko co proponuje Michalina jest cudownie proste w przyrządzeniu i jednocześnie nieprawdopodobnie smaczne. Życzę sobie jak i każdemu innemu tylko takich specjalistów na swojej drodze.

Patrycja

Kilka razy byłam pod opieką dietetyczną ale dopiero pani Michalina to idealny dla mnie dietetyk. Słucha, ma super pomysły na posiłki. Jako łasuch zawsze miałam problemy z podjadaniem słodyczy teraz wiem, że mogą dla mnie nie istnieć. Potrafi zmotywować i wesprzeć w chwilach kryzysu. Tłumaczy i wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały.

Agnieszka

Bardzo ciepła, profesjonalna i zaangażowana w to co robi, słucha pacjenta i za wszelką cenę stara się pomóc, dla mnie osobiście : Ktoś kto zmienił moje życie o 180 stopni!!!!

Magda

Michalina to bardzo kompetentny dietetyk, a jednocześnie przemiła osoba 🙂 słucha uważnie potrzeb podopiecznych, potrafi pogodzić życzenia/ograniczenia dietetyczne (u mnie: dieta wegetariańska, słabość do słodyczy) z towarzyszącymi chorobami (u mnie: Hashimoto, IO, podwyższony kwas moczowy). Zaproponowana dieta jest bardzo smaczna i różnorodna (nie mam poczucia, że muszę sobie czegoś odmawiać – wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że jem normalnie), ale przede wszystkim skuteczna. Połączenie diety i aktywności fizycznej dało u mnie rewelacyjną redukcję -22kg, natomiast poprawa wyników badań była widoczna już po 6 tygodniach stosowania jadłospisu. Teraz, po dłuższej współpracy, moje wyniki są znakomite 🙂 Co ważne, Michalina stawia na edukację – w prosty sposób tłumaczy różne zależności i chętnie dzieli się wiedzą – dzięki czemu nawet, jak gotuję spoza jadłospisu, bądź żywię się „na mieście”, dokonuję zdrowych i świadomych wyborów.

Justyna

Cudowna, motywująca osoba. Zadbanie o podopiecznego na najwyższym poziomie . Pysznie, zdrowo, prosto 🙂 Polecam !!!